Imaginárium

Konečně jsem po nějaký době dostal opět nabídku k nafocení divadla. Tentokrát představení Imaginárium od skvělý dvojice mimů Aničky a Vojty aka Kozel ve fraku, se kterými jsem už několikrát fotil. Když mi Anička zhruba před měsícem a půl volala, jestli bych měl čas na nafocení promo fotek na plakát… chcete vědět víc?

Focení pro Surfr.cz

Jednou odpoledne mi zavolal můj kamarád Jakub ze Surfr.cz s otázkou, jestli bych pro ně zas nafotil nějaký pěkný fotky nový kolekce slušivejch hadříků (tentokrát novou kolekci vytvořenou ve spolupráci s Bohempia) . Bez váhání jsem mu na to kejvnul, protože mi bylo jasný, že Kuba zase vymyslí… chcete vědět víc?

Upright Tournament 4

Měl jsem to štěstí, že mě letos oslovili kluci okolo Uprightu, jestli bych tenhle parádní mezinárodní turnaj bojových umění nafotil. Letos se konal již 4. ročník a jelikož box a focení aktivně provozuju, nemoh jsem jim samozřejmě říct ne... Celý Upright Tournament nese jasný myšlenky anti-rasismu,… chcete vědět víc?

Scrapyard wellness

Heh, koukám, že jsem sem dobrý 3 roky nic nepřidal:) Nicméně, fotím stále! Jen prostě nad fotkama u kompu trávim tolik času, že se mi pak už nechce ještě trávit čas nad přidáváním fotek na web. Ale rozhod jsem se v tom trošku polepšit. V pátek 25.10. jsem vytáh moji Lucku a svoji starou Fuji X100… chcete vědět víc?

Svatba Verča a Jirka

Pro letošek poslední svatební příspěvek z naprosto skvělý a vysmátý svatby Verči a Jirky, kterou jsem si náramně užil!!:)  chcete vědět víc?

Svatba Danča a Petr

Jak už jsem psal v předchozích příspěvcích, letos jsem měl na svatby fakt štěstí a každá byla něčím naprosto jedinečná!!! Tuhle svatbu Danči a Petra si prostě navždycky zapamatuju díky mega vtipný Travestie show, kterou jim jako překvapení nachystali jejich kamarádi! … chcete vědět víc?

Svatba Mejla a Terka

Jaká byla svatba mejch kámošů Milana a Terezy? Bezvadná! Co víc říct? Ať vypráví fotky...  chcete vědět víc?

Svatba Magie a Pája

Když se smíchá Jäger (Pavel) s Redbullem (Margaret) vznikne okřídlená láska! A tak se není čemu divit, že tahle báječná svatba byla jedna velká párty plná silnejch a upřímnejch emocí a okřídlený lásky! Díky kamarádi, že jsem Vám ten jedinečnej den mohl zvěčnit!!! … chcete vědět víc?

Brutal Assault 2016

Jakej byl letošní Brutal Assault? Jak jinak než brutální... Díky moc Jagermeister za support!!! Dost řečí - ať mluví fotky!! A nepřestávejte lovit!  chcete vědět víc?

Svatba Máša a Michal

Nabídku nafotit tuhle svatbu jsem dostal hooodně na poslední chvíli. Ale Jager family se neodmítá a navíc mi bylo jasný, že ta svatba nebude jen tak kdovíjaká a bude mě tam čekat něco neobvyklýho. Moje domněnky se potvrdily! Ještě se mi nestalo, aby mě ženich s nevěstou po obědě naložili do Forda… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »